Twoja Alfa © 2017 

Nasz zespół

Oddział Kołobrzeg

 

» Łukasz Żuk 

Serwis

e-mail: serwis@twojaalfa.pl

 

» Tobiasz Dylewski 

Kierownik działu Narzędzia

e-mail: tobiasz@twojaalfa.pl

 

» Mariusz Jasiura 

Dział Narzędzia

e-mail: mariusz@twojaalfa.pl

 

» Piotr Paszek 

Kierownik działu Farby i lakiery

e-mail: piotr@twojaalfa.pl

 

» Bartosz Siek 

Dział Farby i lakiery

e-mail: bartosz@twojaalfa.pl

 

» Adam Kuster 

Kierownik działu Instalacje

e-mail: adam@twojaalfa.pl

 

» Artur Oleksy 

Dział Instalacje

e-mial: artur@twojaalfa.pl

 

» Agnieszka Skiba 

Sprzedawca

e-mail: agnieszka@twojaalfa.pl

 

Oddział Koszalin

 

» Michał Sowirka 

Sprzedawca

e-mail: michal@twojaalfa.pl

 

» Sebastian Pilarczyk 

Sprzedawca

e-mail: sebastian@twojaalfa.pl

 

Siła firmy tkwi w jej pracownikach – my o tym wiemy, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy kompetentny, kreatywny, efektywny, doskonale przygotowany zespół.

 
X

Hasło:

Złe hasło