Twoja Alfa © 2017 

Nasze Produkty

Polecamy Klientom wyłącznie produkty sprawdzone, do których mamy pełne zaufanie.

 

Szeroka gama produktów, jaką oferuje nam rynek materiałów budowlanych skutecznie utrudnia Klientom podjęcie prawidłowej decyzji, co do wyboru nie tylko typu ale nawet rodzaju asortymentu.

Dlatego Twoja Alfa oferuje Klientom możliwość skorzystania z wiedzy jaką posiadają nasi pracownicy, w celu optymalnego dopasowania zamawianych produktów do Państwa oczekiwań.

 

W naszych sklepach można nabyć wszystkie niezbędne artykuły potrzebne do budowy domu, jego remontu oraz wyposażenia, a także skorzystać z możliwości wykonania usługi montażu zakupionych artykułów.

 

W swojej ofercie posiadamy:

 

- Hydraulikę (kabiny, wanny, kompakty, stelaże, wężyki, zawory, baterie itp.)

- Chemię budowlaną (kleje, tynki, mozaiki, fugi, grunty, pianki montażowe, uszczelniacze)

- Akcesoria malarskie (farby, lakiery, rozpuszczalniki, taśmy, pędzle, kuwety, kastry)

- Elektronarzędzia i narzędzia znanych i renomowanych firm (Makita, De Walt, Bosch, Skil, Vulcan, Tryton, Magstorm, Black&Decker, Einhell, Stanley)

- Akcesoria i chemię samochodową (wycieraczki, żarówki samochodowe, płyny, środki pielęgnacyjne, szampony, woski)

- Artykuły elektryczne (przewody, bezpieczniki, żarówki, żarówki LED, lampy, skrzynki elektryczne itp.).

- Profesjonalne wyposażenie łazienek i toalet publicznych oraz profesjonalne urządzenia i środki do sprzątania firmy Merida.

 

Nasi Klienci znajdą u nas duży wybór śrub (w tym nierdzewnych), gwoździ, nakrętek, zaślepek oraz podkładki, tarcze, wiertła, liny, zawiesia.

 

Jako nieliczni w Kołobrzegu i Koszalinie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram. Dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi oraz z zakupionego u nas towaru. Krótko mówiąc, mamy wszystko czego nasi Klienci potrzebują. Jako jedyni w województwie zachodniopomorskim jesteśmy dystrybutorem urządzeń firmy Pezal, która produkuje urządzenia oparte na silnikach spalinowych (agregaty, kosiarki, zacieraczki, odśnieżarki, młoty pneumatyczne itp.).

 

Zadowolony Klient wraca do nas by pomnażać swoje zadowolenie. Dlatego oferowany przez nasz asotryment jest zawsze najwyższej jakości, by zapewnić zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo wszystkim naszym Klientom.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie wykazuje, iż działania takie przynoszą efekty w postaci wzrostu zadowolenia Klientów oraz ich zaufania do naszej firmy, co przekłada się na coroczny wzrost sprzedaży.

 

Informacje o produktach, atesty i karty charakterystyk

dostępne na stronach producentów.

 
X

Hasło:

Złe hasło