Twoja Alfa © 2017 

Partnerzy handlowi 

Jeśli chcesz, aby logo Twojej firmy znalazło się na naszej stronie zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy  z  nowymi producentami.

 

Partnerzy handlowi Twoja Alfa:

 

Altax

 

Przedsiębiorstwo Altax Sp. z o. o. specjalizuje się w ochronie i dekoracji drewna od 1988 roku. Oferuje szeroką gamę preparatów dekoracyjnych, jak i szereg produktów technicznych, zabezpieczających drewno przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz korozją mikrobiologiczną, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych.

 

Oficjalna strona: www.altax.pl

 

Kubala

 

Firma Kubala istnieje od 27 lat na rynku narzędzi budowlanych w Polsce. Oferuje szeroką gamę narzędzi budowlanych (szpachle, pace, mieszalniki, kielnie, zdzieraki) oraz malarskich (pędzle, wałki, zestawy malarskie, artykuły dekoracyjne).

 

Oficjalna strona: www.kubala.com.pl

 

Bojanek

 

Produkty oznaczone logiem Bojanek to przed wszystkim karnisze. Jako lider w branży dekoracji okien, firma Bojanek oferuje szeroki wybór karniszy z metalu, tworzyw sztucznych i drewna. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu produkty Bojanek rozpoznawalne są w kraju i za granicą. Doświadczenie oraz wykorzystanie najnowszej technologii, pozwala kreować firmie Bojanek nowe trendy w branży, nieustannie dopasowując produkty do potrzeb i upodobań konsumentów.

 

Oficjalna strona: www.bojanek.pl

 

Benox

 

Firma Benox jest producentem i importerem najwyższej jakości elementów złącznych dla budownictwa. W jej szerokiej ofercie znajdują się: kołki rozporowe różnego typu, z tworzywa sztucznego i stali (w tym kołki szybkiego montażu), kotwy do izolacji, wkręty, śruby, pręty gwintowane, kotwy stalowe i inne elementy złączne.

 

Oficjalna strona: www.benox.pl

 

Durasan

 

Firma Durasan (wcześniej SCOTIA GROUP INT.) została założona w 2005 roku.  Celem działalności firmy od początku jej istnienia jest dostarczanie klientom najlepszego wyposażenia łazienek w najbardziej atrakcyjnej cenie.

 

Oficjalna strona: www.durasan.pl

 

Ega

 

EGA jest szybko rozwijającym się dostawcą i producentem szerokiej gamy narzędzi ręcznych. EGA jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości produktów, które są dobrze zaprojektowane i profesjonalnie wykonane, oferując naszym Klientom najwyższą możliwie satysfakcję. Misją EGA jest zapewnienie konkurencyjnych cen, dostaw i usług.

 

Oficjalna strona: www.ega.com.pl

 

Deante

 

Marka Deante jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez Klientów z całej Polski oraz zagranicy. Certyfikat ISO 9001:2000 ma swoje odzwierciedlenie w najwyższym poziomie jakości produktów oferowanych przez Wytwórnię Armatury Deante. Podejmowane działania w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, zaawansowanie technologiczne oraz wykorzystywanie najlepszych podzespołów pozwalają na udzielanie wieloletnich gwarancji na produkty firmy Deante.

 

Oficjalna strona: www.deante.pl

 

Dospel

 

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji, który oferuje produkty i usługi najwyższej jakości. Spółka nieustannie stara się przewidywać potrzeby Klientów, dlatego wprowadza wiele rewolucyjnych rozwiązań, które podnoszą komfort eksploatacji produktów marki Dospel.

 

Oficjalna strona: www.dospel.com

www.dospel-comfort.pl

 

CX-80

 

CX-80 Polska, wiodący producent preparatów wielofunkcyjnych oraz specjalistycznych smarów istnieje od 1991 roku. CX80 wytwarza unikalną gamę produktów, które  nie zawierają związków aromatycznych i są przyjazne środowisku. Mają one zastosowanie w : budownictwie, górnictwie, transporcie drogowym, morskim, kolejowym, lotniczym.

 

Oficjalna strona: www.cx80.pl

 

Fakro

 

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację.

 

Oficjalna strona: www.fakro.pl

 

Pezal

 

Firma Pezal jest firmą rodzinną, działającą w ramach spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zajmije się współprodukcją urządzeń opartych głównie na pracy silników spalinowych oraz elektrycznych – agregatów prądotwórczych, motopomp, zagęszczarek i innych.

 

Oficjalna strona: www.pezal.com

 

Cekol

 

Produkty marki Cekol produkowane są przez gdańską firmę Cedat Sp. z o.o. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od produkcji jednych z pierwszych na polskim rynku profesjonalnych zapraw klejących, a dopiero 2 lata później rozpoczęto produkcję Białej Masy Szpachlowej Cekol C-45, która w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem rynkowym i zyskała ogromną popularność wśród klientów. To właśnie od nazwy tego wyrobu, wygładzanie i wyrównywanie ścian zaczęto nazywać przymiotnikiem cekolowanie. Dzięki popularności i sukcesowi Cekol C-45, firma i marka Cekol mogła się rozwijać, wprowadzać nowe wyroby, udoskonalać produkcję.

 

Oficjalna strona: www.cekol.pl

 

Einhell

 

Swoje produkty Einhell sprzedaje w ponad 50 krajach. Od 1996 r. obecni w Polsce jako Einhell Polska Sp. z o.o. Od kilkudziesięciu lat produkty marki Einhell cechuje dobra jakość. Dzięki prowadzonej od początku konsekwentnej polityce oferowania szerokiej gamy produktów przy jednoczesnym zachowaniu idealnej relacji jakości do ceny, firma osiągnęła sukces na światowym rynku.

 

Oficjalna stona: www.einhell.pl

 

Fiskars

 

Fiskars to jedna z przodujących marek znana z funkcjonalnych, przyjaznych, a jednocześnie innowacyjnych narzędzi ręcznych i artykułów codziennego użytku. Produkty Fiskars sprawiają, że wykonywanie wszelkich domowych i ogrodniczych czynności staje się prawdziwą przyjemnością.

 

Oficjalna stona: www.fiskars.pl

 

Mapei

 

MAPEI to światowy lider w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa, mający ugruntowaną pozycję na pięciu kontynentach.

 

Oficjalna stona: www.mapei.com

 

Nice

 

Firma Nice obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie.

 

Oficjalna strona: www.nice.pl

 

Knauf

 

Firma Knauf to znany w Polsce i na świecie producent materiałów budowlanych, powstających głównie z gipsu. Systemy suchej zabudowy wnętrz na bazie płyty gipsowo-kartonowej, gipsowo-włóknowej, a także cementowej Aquapanel, tynki gipsowe, masy szpachlowe, wylewki i produkty chemii budowlanej pozwalają na wykończenie domu od piwnicy aż po dach.

 

Oficjalna strona: www.knauf.pl

 

Ospel

 

OSPEL S.A. to firma, która na polskim rynku istnieje już od sześćdziesięciu lat. OSPEL S.A. jako czołowy producent osprzętu elektrycznego posiada bardzo szeroki asortyment wyrobów. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak łączniki i gniazda podtynkowe, natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, dzwonki i gongi, rozgałęźniki i odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne.

 

Oficjalna strona: www.ospel.pl

 

Effector

 

Historia zakładu Effector S.A. sięga 1991 roku. W ofercie firmy znajduje się kilkanaście grup asortymentowych, a wśród nich aluminiowe listwy do aranżacji podłóg i schodów, kształtowniki dla majsterkowiczów, aluminiowe i mosiężne profile do powierzchni ceramicznych, profile PCV, aluminiowe listwy cokołowe, listwy przypodłogowe PCV.

 

Oficjalna strona: www.effector.com.pl

 

LOB

 

LOB S.A. jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Trudno w Polsce znaleźć osobę, która nie znałaby produktów ze znakiem Yeti. Przez lata firma LOB S.A. kojarzona była właśnie z tą marką, a popularne zamki i kłódki służyły milionom Polaków.

 

Oficjalna strona: www.lob.pl

 

Astor

 

Firma Astor jest producentem mebli łazienkowych i powstała w 1994r. Produkty firmy Astor są interesujące za względu na ich jakość, funkcjonalność i nowoczesny design. W procesie produkcji mebli używane są najlepsze materiały, które gwarantują długoletnią eksploatację.

 

Oficjalna strona: www.astor.info.pl

 

SAS

 

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS od początku swej działalności w 1980 roku, zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Kotły SAS wykonane są jako konstrukcja stalowa, spawana i przeznaczone do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody, zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi normami. W szerokiej ofercie handlowej firmy SAS znajdują się zarówno kotły tradycyjne, przystosowane do spalania węgla oraz drewna opałowego, jak i nowoczesne, wielodobowe, automatyczne kotły, w których obsługa sprowadzona jest do minimum.

 

Oficjalna strona: www.sas.busko.pl

 

Marcopol

 

Marcopol to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Założona w 1985 roku firma jest dziś liderem w branży, posiadającym oddziały w 14 polskich miastach i 5 filii zagranicznych, w tym na Litwie, w Estonii i w Rosji.

 

Oficjalna strona: www.marcopol.pl

 

FAAC

 

W Polsce produkty Firmy FAAC obecne są od 1998 roku i znane są ze swej trwałości oraz niezawodności. Priorytetem Firmy FAAC jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technologia hydrauliczna- uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów FAAC do standardu UNI 8612, oraz najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE. FAAC jest niekwestionowanym liderem w sektorze automatyki w całej Europie i od 1965 roku oferuje swoim klientom najlepszy produkt zaznaczając, iż jest to "automatyka na całe życie".

 

Oficjalna strona: www.faac.pl

 

i wiele innych...

 
X

Hasło:

Złe hasło